Z dniem 2 czerwca stoły “jamesonowe” przechodzą na zasłużoną emeryturę.
Turniej pożegnalny pn.: “Ósemka z przymrużeniem oka” odbędzie się 31 maja.
Wpisowe “co łaska”- (całość wpisowego przeznaczona na dofinansowanie modernizacji) start o godzinie 14:00, odmiana natywna dla Jamesona czyli 8 bil, system 2KO, ustawienie z trójkąta (bez szablonów), stare pubowe kończenie partii czarną do przeciwnej łuzy.
Nagrody - bezpłatne godziny na nowych stołach:
1. miejsce 4. godziny
2. miejsce 3. godziny
3. miejsce 2. godziny
4. miejsce 1. godzina
Zapisanie się do turnieju jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykonywanie i publikację przez klub zdjęć z wydarzenia.